021-33991767

فروش فن آلمانی

7 / 10
از 5 کاربر

کشور آلمان با توجه به در نظر گرفتن استانداردهای لازم و گواهینامه رضایت مشتری، قادر به تولید فن های بسیار با کیفیت و متنوع می‌باشد.
فن های آلمانی با توجه به توان و جنس بدنه کاربردهای متفاوتی دارند و در بازار جهانی با برند های متفاوتی عرضه می شود. از ویژگی های فن های آلمانی موارد زیر می باشد:

 • دارای کارایی بالا
 • به صرفه بودن از نظر اقتصادی
 • مقاومت عالی
 • دارای استاندارد و گواهی نامه های ایزو

فن وسیله ای است که با استفاده از یک پروانه جابجایی هوا را انجام می دهد. فن می تواند مکنده یا دمنده باشد. برای انتقال هوا در محیط های سربسته نیاز به استفاده از فن می باشد. فن در مدل های مختلف و با طراحی گوناگون به تولید می رسد تا بتواند کاربری های مختلف از خانگی تا صنعتی را پوشش دهد. فن ها از لوازم ضروری برای محیط های مختلف هستند. در واقع با استفاده از فن می توان تهویه ی مطلوب را ایجاد نمود. فن ها شامل پره هایی هستند که به هاب اتصال یافته و پره ها با استفاده از شفت به الکتروموتور متصل می باشند. با استفاده از فن می توان سیالات را به حرکت درآورد. از انواع فن های با کیفیت ، فن آلمانی است که از نظر فنی در صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار مورد توجه قرار دارد. این فن ها در کاربری های مختلف با توجه به توان و جنس بدنه به تولید می رسند و به طور کلی فن آلمانی از کارایی بالایی برخوردار است.

مجموعۀ بنیس کمپانی فروش فن آلمانی را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ارائه می نماید. برای خرید فن آلمانی در مدل مورد نظرتان می تواند از طریق این مجموعه اقدام نمایید و خریدتان را به صورت اینترنتی انجام دهید.

فن آلمانی

عملکرد فن آلمانی

هر یک از فن ها با توجه به نوعی که دارند ، عملکرد متفاوتی داشته و برای مصارف مختلف استفاده می شوند. موتور الکتریکی بخش مهم در فن آلمانی و هواکش است. در فن زمانی که انرژی الکتریکی به موتور انتقال پیدا می کند، به سیم پیچ ها ورود پیدا کرده و پس از آن ، میدان مغناطیسی ایجاد می شود و موتور به حرکت در می آید. در فن های مدل آکسیال ، فشار به صورت منفی به وسلیه ی پروانه ها ایجاد می شود و تهویه ی هوا انجام می شود. اما در فن سانتریفیوژ ، زمانی که پروانه گردش پیدا می کند، هوا به فن ورود پیدا کرده و از بخش مرکزی به سمت بیرون فن می رود. فروش فن آلمانی در توان و جنس های مختلف توسط مرکز بنیس کمپانی عرضه می شود و تقاضیان خرید فن آلمانی می تواند از طریق سایت محصولات مورد نظرشان را تهیه نمایند.

کشور المان انواع فن های با کیفیت را به تولید می رساند که این فن ها مطابق با استاندارد های لازم به تولید رسیده اند و از کیفیت بالایی برخوردارد. فن آلمانی از فن های شناخته شده از نظر کیفیت و کارایی است و همچنین فن آلمانی دارای مقاومت بالایی بوده و بادوام است. فن آلمانی با توجه به مزایایی که دارد ، دارای قیمت مناسبی بوده و استفاده از این فن ها مقرون به صرفه است.

دسته بندی فن آلمانی

 • فن محوری
 • فن های جریان متقابل
 • فن سانتریفیوژ

موارد استفاده از فن آلمانی

 • خشک کردن
 • خارج کردن گرد و غبار
 • کنترل شرایط هوا
 • تامین هوای آتش
 • تهویه
 • خنک کاری خودرو و ماشین آلات
 • خارج کردن دود

انواع فن آلمانی

فن ها دارای طراحی های مختلفی می باشند و می توانند برای مصارف متعدد به کار روند به طور مثال می توان از فن آلمانی برای خانه به منظور تهویه هوا استفاده کرد که در انواع فن آلمانی زمینی، فن آلمانی رومیزی، فن آلمانی سقفی و... باشد یا از فن آلمانی در سیستم های الکتریکی مانند کامپیوتر استفاده کرد تا کار فن سازی مدار ها را انجام دهد همچنین می توان از فن آلمانی در لوازم خانگی از جمله سشوار، انواع بخاری و... استفاده نمود. فن ها در موتور خودرو نیز به کار می  روند و بنابراین کاربرد های متنوعی را می توان از فن آلمانی مشاهده کرد و هر یک از این فن ها در سایزبندی و مدل های مختلفی طراحی شده اند. فروش فن آلمانی در سایزبندی و مدل های مختلف توسط مجموعۀ بنیس کمپانی انجام می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر برای خرید فن آلمانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تفاوت فن آلمانی دمنده و مکنده

فن ها در مدل های دمنده و مکنده می باشند که این وسیله ها سیستم های مکانیکی به منظور گردش هوا می باشند. تفاوت زیادی بین فن مکنده و فن دمنده وجود ندارد اما برخی از افراد فن های مکنده را به عنوان فن صنعتی می شناسند. در فن های مکنده هدایت هوا و سیال به وسیله ی موتور و تیغه ها به محیط اطراف انجام گرفته و در فن های دمنده ، میزانی از هوا را به محیط مشخص منتقل می کند. مرکز بنیس کمپانی مجموعه ای کامل از فن و فیلتر است که می توانید برای خرید فن مورد نیاز خود از طریق این مجموعه انواع فن و هواکش استاندارد و بادوام را تهیه کنید.

فروش فن آلمانی

فروش فن آلمانی توسط فروشندگان مختلف انجام می گیرد و با مراجعه به فروشندگان معتبر می توانید خرید فن آلمانی را در نوع با کیفیت و اصل انجام دهید. فن آلمانی به دلیل محبوبت بالایی که در میان انواع فن ها دارد ، در کشورمان فروش بالایی را به خود اختصاص داده است. مجموعۀ بنیس کمپانی یکی از مراکز توزیع فن در کشورمان است که فروش فن آلمانی و سایر انواع فن را ارائه می نماید. برای خرید فن آلمانی اصل در انواع مدل ها با همکاران ما تماس بگیرید.

خرید فن آلمانی

خرید فن آلمانی برای مصارف مختلف انجام می گیرد و افراد باید ابتدا نوع مناسبی از فن را با توجه به کاربری مورد نیاز انتخاب کنند. وجود فن در بسیاری از مکان ها ضروری است و برای تخلیه ی بو و دود و آلاینده های دیگر که موجب به خطر انداختن سلامتی افراد می شود ، مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از انواع فن ها نیز به منظور خنک سازی مدار و موتور در وسایل مختلف استفاده می شوند و عدم وجود فن در چنین دستگاه هایی منجر به خرابی  و سوختگی خواهد شد. خرید فن آلمانی را می توانید بدون نیاز به مراجعه ی حضوری و به صورت اینترنتی از مرکز بنیس کمپانی انجام دهید.

فروش فن آلمانی

انواع فن آلمانی با توجه به کاربرد

 • فن گردش هوا

فن آلمانی گردش هوا به فن هایی گفته می شود که به منظور به گردش در آوردن هوای اتاق از آن استفاده می شود مثل پنکه رومیزی و پنکه سقفی

 • فن دمنده

فن آلمانی دمنده یا هواده موجب انتقال هوا از بیرون به داخل یک فضا می شوند. از فن آلمانی دمنده در صنعت استفاده ی زیادی می شوند.

 • فن هواکش

فن هواکش به منظور مکیدن هوا از داخل یک فضا و فرستادن آن به بیرون مورد استفاده قرار می گیرد مثل هواکش سرویس بهداشتی

قیمت فن آلمانی

فن آلمانی در بازار با قیمت های مختلفی ارائه می شود و مراکزی که فروش بی واسطه را انجام می دهند ، قیمت گذاری مناسب تری برای محصولاتشان در نظر گرفته اند. قیمت فن آلمانی در مقایسه با سایر فن ها بسیار مناسب است و با توجه به کیفیت و دوام بالا  و کارکرد مناسب این فن ها، قابل توجیه می باشد. فروش فن آلمانی به صورت مستقیم توسط مرکز بنیس کمپانی انجام می گیرد و در صورتی که می خواهید خرید فن آلمانی را بی واسطه انجام دهید، خریدتان را از این مجموعه ی معتبر و قدیمی انجام دهید. این مرکز معتبر فروش فن بهترین خدمات رسانی را در زمان فوری به شما ارائه خواهد داد تا بتوانید یک خرید لذت بخش را تجربه کنید.

 

فروش فن آلمانی با توجه به کیفیت و استاندارد ها و داشتن گواهینامه ایزو،  بازار ایران را نیز پوشش داده است . از فن های آلمانی می توان به فن گروه ebmpapst و فن گروه Ziehl-Abegg اشاره کرد.

فن آلمانی گروه ebmpapst دارای سه مدل "فن اکسیال، فن رادیکال، فن بلوور" می باشد.

 فن  آلمانی زیلابگ "Ziehl-Abegg" با داشتن  گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۹۰۰۹ و گواهینامه CE جزء برندهای بسیار با کیفیت فن تابلویی می باشد که در بازار ایران مشتریان خاص خود را دارد و شرکت بنیس کمپانی ارائه کننده این محصولات با کیفیت است.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده